Bonnie Jones – „Zegar Boba Jonesa Tu się Zatrzymał: Musimy Rozpoznać Czasy”

11 Paźdź

 

 

A On, odpowiadając, rzekł im: Gdy nastanie wieczór, mówicie: Będzie pogoda, bo się niebo czerwieni; (3) a rano: Dziś będzie niepogoda, bo się niebo czerwieni i jest zachmurzone. Oblicze nieba umiecie rozpoznawać, a znamion czasów nie potraficie? Mateusz 16:2-3

 

Przyspieszenie

 

Podczas nocy poprzedzającej odejście Boba Jonesa byłam z nim sama w szpitalu i obserwowałam jak przyspieszył zegar na ścianie. Dokładnie o 11:55 przed północą czerwona wskazówka sekundnika zaczęła poruszać się szybko, a potem zatrzymała się na godzinie dwunastej. Natychmiast podążyła za nią wskazówka minutowa, a potem godzinowa.

 

W tym szybkim ruchu zegar zatrzymał się dokładnie na godzinie ósmej na okres pięciu sekund. Potem zaczął się kręcić do przodu, aż obie wskazówki osiągnęły dokładnie północ, a następnie się zatrzymały. Czerwony sekundnik skoczył jeszcze do przodu o pięć sekund i wydawało się, że zegar zresetował się sam. Proces ten trwał w sumie pięć minut. To samo stało się z zegarem dokładnie tydzień wcześniej. W tym czasie poza mną były w pokoju jeszcze cztery inne osoby, które mogą zaświadczyć o tym niezwykłym proroczym wydarzeniu.

 

ad8Kilka tygodni po śmierci Boba rozmawialiśmy z szefem ochrony z tego szpitala. Pokazaliśmy mu video nagrane telefonem ukazujące szybki ruch wskazówek zegara. Był zdumiony i powiedział, że to niemożliwe. Poinformował nas, że wszystkie zegary w szpitalu są zsynchronizowane z czasem atomowym w celu dokładnego zapisu pór narodzin, zgonów, operacji, itd., ponieważ tu wymagana jest duża precyzja. Ale to się wydarzyło – nie raz, ale dwa. (Foto dostarczone przez Bonnie Jones)

 

Sądzę, że Bóg pokazuje nam, iż w Ciele Chrystusa duchowe rzeczy doznają przyspieszenia. Fakt, że zegar zatrzymał się na godzinie ósmej wskazuje na nowy początek. Przed nastaniem nowego dnia jest łaska (godzina 11:55 przed północą), która dosięga Ciała Chrystusa. Bob mówił o liczbie jedenaście z Izajasza 11, gdzie Bóg drugi raz wyciągnął swoją rękę do resztki. I wierzę, że pięćdziesiąt pięć objawia wielką łaskę, która jest wyzwalana, aby zebrać żniwo miliarda dusz, o którym Bob często mówił.

 

I stanie się w owym dniu, że Pan ponownie wyciągnie swoją rękę, aby wykupić resztkę swojego ludu, która pozostanie… Izajasz 11:11a

 

Wierzę, że czerwony sekundnik w pozycji godziny dwunastej wskazuje na ustanowienie Bożego apostolskiego rządu. Właściwie to uważam, że to już się dzieje, ale teraz jest objawiane przez Ducha Prawdy. Widziało to pięciu świadków – to także wskazuje na łaskę. Po raz pierwszy miało to miejsce 6 lutego; sześć reprezentuje liczbę człowieka. Po raz drugi było to 13 lutego, a trzynastka reprezentuje podwójną porcję. Odczuwam więc, że podwójna porcja namaszczenia zostanie wylana na świętych.

 

Godzina 11:55 reprezentuje także dwa rozdziały w Biblii: Izajasza 55 ze Starego Testamentu, i Hebrajczyków 11 z Nowego. Hebrajczyków 11 jest znany jako rozdział o wierze. Zawiera świadectwa bohaterów wiary. Jeszcze tej nocy, kiedy Bob odszedł, byłam świadkiem jego posłuszeństwa, które prowadzi do wiary. I wierzę, że w tym mają chodzić święci Nowego Testamentu. Bob zawsze mówił, że Izajasz 35 jest Autostradą Świętości, a Izajasz 55 określa jej warunki.

 

Autostrada Świętości

 

Powinniśmy codziennie nakłaniać ucha do głosu Pana i być Mu posłusznymi. Zbyt wielu staje się uczestnikami owocu tego świata i chodzi jego drogami. Nasza dusza łatwo ulega wpływowi wszelkich rozrywek w tym dynamicznym świecie. Ale to nasz duch powinien panować w naszym życiu. Jeśli nasz duch jest poddany Duchowi Świętemu, będziemy dokonywać wyborów według woli Ojca i pozostaniemy na Jego Autostradzie. Kiedy Ciało Wierzących chodzi z Panem po Autostradzie Świętości i poddaje Mu się w posłuszeństwie, wtedy z duszy wierzących są wypłukiwane wszelkie toksyny i pozostaje tylko ich odkupiony duch.

 

ad9W skrócie – wszystkie drogi prowadzą do tego samego miejsca, chociaż niektórzy korzystają z okrężnych dróg i nigdy nie wracają na tę wąską i prostą drogę. Niektórzy są bardziej skupieni na sobie, a niektórzy są zainteresowani JA JESTEM. Wybierz drogę mniej uczęszczaną i dotrzyj na czas w ramiona Jezusa. (Foto via Pixabay)

 

Obejrzyj, proszę, to video pokazujące szybki ruch wskazówek zegara z 6-tego lutego 2014 w sali szpitalnej Boba (link poniżej). To było naprawdę nadprzyrodzone zjawisko, które tylko Bóg mógł sprawić. Zawiera ono niezwykłe proroctwo i powinniśmy starać się je zrozumieć: TERAZ jest czas na ŻNIWO. Czas przyspieszył i musimy mieć zdolność rozpoznawania znaków czasu. Nie pozwól, żeby świat odciągnął cię od chodzenia z Nim w realiach wieczności.

 

Wejdź na pola żniwa i nadziei, i naśladuj Go, tylko On może cię uczynić rybakiem całej ludzkości. Idź po mniej uczęszczanej drodze i nieś świadectwo Pomazańca.

 

Link do Video: https://www.youtube.com/watch?v=48ZTaXlc9S4

 

Bonnie Jones

The Prophetic Ministry of Bob and Bonnie Jones

Website: http://bobjones.org/

 

 

Kontakt do Bonnie Jones:

Bob and Bonnie Jones Ministries

White Horses Publishings

P.O. Box 838

Pineville, NC 28134-0838

 

Bonnie_Jones_2014_150pxBonnie Jones żywi wielką miłość do Pana, Słowa i Krzyża Jezusa. Kocha dzieci i cieszy się kiedy może je błogosławić darem radości, prawdy, miłości i zachęty. W 2001 roku Bonnie przeprowadziła się do Charlotte w Karolinie Północnej, żeby uczęszczać do Morning Star School of Ministry; w 2005 roku poznała Boba Jonesa i została jego żoną (Bob Jones odszedł do domu Pana na początku tego roku). Bonnie działa w obdarowaniu proroczym, a także w uzdrowieniach i cudach. Jej pasją jest uwalnianie kobiet od lęku przed człowiekiem i wprowadzanie w ich obdarowanie i powołanie.

 

 

ElijahList Publications

www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: