Angela Greenig – Walka o Szczyt Góry

10 Sty

 

Musimy kontynuować walkę i piąć się wzwyż. Walka jest męcząca, dla niektórych nawet bardzo, ale się nie poddawaj! Walcz o to, co należy do ciebie i do Ciała Chrystusa! W ostatni Jom Kippur przeżyłam coś, czego nie doświadczyłam do tej pory, a będzie to miało wpływ na rok 2015.

 

To jest czas na burzenie warowni i nawet jeśli nie widzisz teraz realizacji swoich obietnic, uwierz, że ciemność jest łamana pod twoimi stopami w imieniu Pana Jezusa. To się dzieje!!! Znajdujemy się w Izajaszu 45:1-3, gdzie jest mowa:

 

Tak rzekł Pan do swojego pomazańca Cyrusa, którego ująłem za jego prawicę, aby przed nim zdeptać narody i odpiąć pas na biodrach królów, aby przed nim otworzyć podwoje i aby bramy nie były zamknięte: Ja pójdę przed tobą i wyrównam drogi, wysadzę spiżowe wrota i rozbiję żelazne zawory. I dam ci schowane w mroku skarby i ukryte kosztowności, abyś poznał, że Ja jestem Pan, który cię wołam po imieniu, Bóg Izraela.

 

ART1-JPag052MTak, Ojciec wzywa nas, żebyśmy powstali i świecili, bo Jego światło w nas jest jaśniejsze, a my stajemy się silniejsi niż dotychczas.

 

Ja osobiście uważam, że ten sezon jest bardzo interesujący, ponieważ występują różne zjawiska w pogodzie, krwawe księżyce, które Bóg nazywa znakami – sygnałami nie tylko do Ameryki, ale dla całego świata. Moc zawsze działa w sferze naturalnej, ale autorytet działa w sferze naturalnej i duchowej. (Foto Jennifer Page „Brush of Angels Wings” via elijahshopper.com)

 

W Jom Kippur widziałam uderzenia tsunami i potężne przesunięcie paradygmatu. To się działo w sferze duchowej, ale ujrzysz je tutaj, na ziemi, będą towarzyszyć przełomom.

 

Złota Chwała – Sygnał Z Nieba

 

ad4Widziałam w duchu obszary z czystego złota, promieniującego od ziemi. Wyglądało to jak ciągnąca się kilometrami chwała – złota chwała. To był znak – sygnał do Nieba. Zostały wysłane legiony, legiony aniołów [potężnych wojowników Boga]. Czekali, aby wykonać wolę Ojca. Widziałam podziemne ley lines[1], miejsca gdzie wróg planował przejęcie miast, wsi, a nawet krajów, ale zostało to udaremnione. (Foto Jennifer Page „Warrior Angel” via elijahshopper.com)

 

Miecz Michała został wbity w ziemię i promień światła, najwspanialszego niebieskiego koloru odwrócił te magiczne linie. Widziałam ich rykoszet, nie tylko na Zachodnim Wybrzeżu, ale na całym świecie. To były nasze modlitwy, które unoszą góry i rzucają je w otchłań.

 

W tych ostatnich dniach musimy skupić nasz wzrok na Chrystusie Królu, ponieważ pewnego dnia zobaczymy to, o czym mówi Izajasz 2:

 

I stanie się w dniach ostatecznych, że góra ze świątynią Pana będzie stać mocno jako najwyższa z gór i będzie wyniesiona ponad pagórki, a tłumnie będą do niej zdążać wszystkie narody. I pójdzie wiele ludów, mówiąc: Pójdźmy w pielgrzymce na górę Pana, do świątyni Boga Jakuba, i będzie nas uczył dróg swoich, abyśmy mogli chodzić jego ścieżkami, gdyż z Syjonu wyjdzie zakon, a słowo Pana z Jeruzalemu. Wtedy rozsądzać będzie narody i rozstrzygać sprawy wielu ludów. I przekują swoje miecze na lemiesze, a swoje włócznie na sierpy. Żaden naród nie podniesie miecza przeciwko drugiemu narodowi i nie będą się już uczyć sztuki wojennej.

 

Boży Kościół Żyje!

 

ART2-JPag054MInny anioł, który towarzyszył Michałowi tchnął dźwięk w fale eteru i natychmiast zostałam skierowana do Micheasza 4:6-8:

 

W owym dniu, mówi Pan, zbiorę chromych, zgromadzę to, co rozproszone, i tych, których utrapiłem. Z tego, co chrome, stworzę resztkę, a z tego, co rozproszone, potężny naród; a Pan będzie nad nimi królował na górze Syjon, odtąd aż na wieki. Lecz ty, wieżo trzody, wzgórze córki Syjonu, do ciebie wróci i przyjdzie panowanie jak dawniej, królestwo córki Jeruzalemu. (Foto Jennifer Page „Heaven’s Dance” via elijahshopper.com)

 

Zajęliśmy nasze prawowite miejsce autorytetu. Bez względu na to, co wielu ludzi może mówić, Boży Kościół żyje i rozkwita!!!

 

Bądź odważny, ratuj dusze, módl się o tych, którzy znajdują się w wielkiej ciemności, i NIE BÓJ SIĘ, bo jesteś dzieckiem potężnego Ja Jestem. Idź naprzód, Kościele, bo wkraczamy w nasz najlepszy czas!

 

Angela T. Greenig

Angela Greenig Ministries International

Email: angela@angelagreenig.com

Website: angelagreenig.com

Angela_Greenig_500pxAngela Greenig jest wypróbowanym proroczym wojownikiem dla Chrystusa, prowadzi także służbę uwolnienia. W ciągu minionych ponad 30 lat stała się obrończynią wiary i głosem dla tych, którzy nie mają głosu, podróżując po świecie głosząc Ewangelię i szkoląc Ciało Chrystusa. Jej nauczanie i wejrzenie pochodzą z wieloletniego doświadczenia, które nabyła walcząc na linii frontu w duchowej walce. Jako założycielka organizacji Angela Greenig Ministries International i Kingdom Invasion Media pomagała innym w zaspokajaniu ich potrzeb fizycznych i duchowych. W ostatnim czasie założyła w Stanach wiele Centrów Uwolnienia. Napisała i wydała kilka książek i nagrań DVD, żeby poinstruować Boży lud jak się uzbroić i stać niebezpiecznym dla wroga. Prowadzi program “Wyszkoleni do Panowania” na kanale KTLN w San Francisco w każdy poniedziałek o 3 po południu. Jej stałe wysiłki obejmują głoszenie Jezusa w Lahore i całym Pakistanie, poprawę warunków życia ubogich na wysypiskach śmieci Meksyku, i rozprzestrzenianie Bożego powołania na całym świecie. Stan Waszyngton jest domem dla Angeli i jej męża Larry’ego.

W filmie “Nieokiełznana miłość’ (od 21-ej minuty) Angela relacjonuje świadectwo uwolnienia młodej kobiety zaangażowanej w satanizm.

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

 

[1] ley lines [wym. lej lajnz] «w okultyzmie: linie łączące punkty energetyczne Ziemi» (według Słownika Języka Polskiego)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: