Lana Vawser – Co Bóg Mówi przez Odejście Johna Paula Jacksona

20 Lu

john-paul

Po śmierci Johna Paula Jacksona odczułam ogromny szok i smutek. Ciało Chrystusa utraciło kolejnego wielkiego giganta wiary… Potężnego męża Bożego, który zasiał tak wiele w Królestwo i przynosił takie wspaniałe nauczania i wejrzenie prorocze.

Kiedy tak rozmyślałam nad jego odejściem, odczułam, że Pan mówi: „Nastąpi teraz ogromny wzrost wylania namaszczenia widzącego. Będzie większe udzielenie wizji, snów, namaszczenia do otwierania proroczych tajemnic, wzrost w namaszczeniu do interpretacji snów, a szczególnie do bycia „strażnikiem” na murach, do odkrywania planów wroga i jego taktyki, i ogłaszania alarmu w celu ostrzeżenia Ciała Chrystusa przed zbliżającymi się atakami.”

Kiedy zaś przeszli, rzekł Eliasz do Elizeusza: Żądaj, co mam ci uczynić, zanim wzięty będę od ciebie. Elizeusz zaś powiedział: Niechby – proszę – dwie części twego ducha przeszły na mnie! 2 Królewska 2:9

Widziałam OGROMNE oczy świecące w ciemności, ale nie budziły strachu, lecz były piękne i żywe, obdarzone rozeznaniem i dostrojone do Nieba. Były SZEROKO OTWARTE na to, co mówi Duch, a ciemność była odkrywana na wielu poziomach.

Po tak wielkiej stracie nastąpi zmiana i większy wzrost. Słyszałam słowa: „Oczy i skrzydła, oczy i skrzydła.” Zobaczymy nie tylko wzrost w namaszczeniu widzącego w Ciele Chrystusa, ale zostanie udzielona z Nieba „mądrość” i „poznanie” do realizacji wizji i wejrzenia, których Bóg udziela.

Doszły do mnie słowa: „Ta strata nie pójdzie na marne.” Odejście Johna Paula Jacksona nie zakończy się PORAŻKĄ, lecz Pan przekształci je w ZWYCIĘSTWO i w dziedzinie „wejrzenia i objawienia” Pan udziela Ciału Chrystusa WIĘCEJ niż mieliśmy wcześniej.

„Pochłonięta jest śmierć w zwycięstwie! (55) Gdzież jest, o śmierci, zwycięstwo twoje? Gdzież jest, o śmierci, żądło twoje?” 1 Koryntian 15:54-55

Wiem, że John Paul Jackson pokonał raka, który zaatakował jego ciało i odczuwam, że Pan da nam większe strategie w modlitwie do walki z rakiem, żeby widzieć jak jest pokonywany, a coraz więcej ludzi jest uzdrawianych z tej straszliwej choroby. Te więzy nałożone przez raka na tak wielu ludzi, będą rozwiązane.

Odczułam, że Pan mówi, iż ten spektakularny wzrost zamanifestuje się teraz i będzie trwał przez 28 dni. Przez następne 28 dni nastąpi ogromny wzrost w niebiańskich objawieniach i proroczych wejrzeniach.

Wróg próbuje udaremnić to, co Pan zapoczątkował, ale nie wygra. My już wygraliśmy, i Pan zamieni w dobro tak ogromną stratę, jaką dla nas, jako Ciała Chrystusa stanowi odejście Johna Paula Jacksona. Płaszcz Pana jest teraz coraz intensywniej wyzwalany na następne pokolenie, żeby zajęło swoje miejsce i poszło o wiele dalej.

Kiedy rozmawiałam o tym z Adamem Thompsonem, on także podzielił się tym, co usłyszał od Pana: „Następuje zmiana warty…” Zachodzi teraz prawdziwa zmiana.

Zrozumienie minionych zdarzeń, wgląd w obecną rzeczywistość i zdolność przewidywania przyszłości będą spektakularnie narastać. Oczekuj na wspanialsze oczy, żeby WIDZIEĆ. Zmiana, która się teraz dokonuje doprowadzi do jednego z największych ruchów proroczych.

„… lud tych, którzy znają swojego Boga, umocni się i będą działać.” Daniel 11:32

Jest teraz wyzwalana PODWÓJNA porcja proroczego poruszenia. Oczekuj! Oczy otworzą się szerzej i pozostaną otwarte, żeby WIDZIEĆ i doprowadzić do niezwykłych zmian w Królestwie, szczególnie w tych dziedzinach, które pozostawały zamknięte przez dziesięciolecia. „Oczy i skrzydła.” Przygotuj się, że będziesz widzieć i latać wyżej niż dotychczas!

Lana Vawser
Email: lanavawser@gmail.com
Website: lanavawser.com

Lana_Vawser_150pxLana Vawser wraz z mężem Kevinem i dwoma synami mieszka w Australii. Serca Lany i Kevina pragną oglądać jak Ciało Chrystusa rozwija głęboką intymną relację z Jezusem i aktywnie słyszy Jego głos każdego dnia. Mają w sercu pragnienie wyzwalania ludzi i chodzenia w tym wszystkim, co Jezus dla nich nabył, aby nieśli Chrystusa światu każdego dnia. Lana regularnie głosi i usługuje proroczo, zarówno z kazalnicy jak i przez internet, wzywając ludzi do ustawicznego dążenia do poznania Jego serca, i słyszenia Jego głosu dla siebie i innych.

Elijah List Publications
www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Lana Vawser – Co Bóg Mówi przez Odejście Johna Paula Jacksona”

Trackbacks/Pingbacks

  1. Znikający Korzonek | niezatrzymywalna - 13 marca 2015

    […] (tutaj), że po śmierci Johna Paula Jacksona, który, jak wiemy, był prorokiem jedenastej godziny[1], […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: