Służba Prawdzie

1 Mar

Obchodzimy dzisiaj święto ku czci żołnierzy wyklętych. Wyklętych przez naszego sowieckiego okupanta po II wojnie światowej. Ci, którzy oddawali życie za wolną Polskę byli nazywani bandytami. Ich zwycięstwa przypisywała sobie Armia Ludowa, natomiast ciemne sprawki AL i GL zrzucano na wyklętych. Przez kilkadziesiąt lat karmiono Polaków propagandą wymyśloną na potrzeby naszego okupanta. Ale jak powiedział kiedyś Abraham Lincoln: Można okłamywać wielu ludzi przez jakiś czas, lub jednego człowieka przez cały czas, ale nie można oszukiwać cały czas wszystkich. Bóg wkroczył i dał przestrzeń do mówienia prawdy o wydarzeniach powojennych. Historycy badają te czasy, powoli odkrywane są doły śmierci, do których wrzucano zwłoki okrutnie torturowanych żołnierzy wiernych Polsce niepodległej. Wierzę, że ofiara z życia, którą złożyli za Polskę, nie była daremna. Bóg ją widział i o niej pamięta. Ta krew woła do Niego z ziemi.

Na przestrzeni ostatnich lat ma miejsce budowanie innych mitów, które nie są zgodne z prawdą. Chodzi o zachowanie się Polaków wobec Żydów w czasie II wojny światowej. Osoby zarządzające obecnie naszym krajem dają przyzwolenie na przykład na określanie obozów koncentracyjnych wybudowanych przez Niemców na terenach okupowanej Rzeczpospolitej, polskimi obozami koncentracyjnymi. Polskie władze nie reagują na takie wypowiedzi, czym wydają się potwierdzać i sankcjonować taki mit.

Narody starają rozpropagować w świecie wiedzę o swoich bohaterach. Polska jest tu ewenementem, chyba w skali światowej, odnośnie traktowania swoich bohaterów narodowych. Tacy ludzie, którzy bohatersko bronili Ojczyzny są głęboko ukrywani, żeby przypadkiem świat się o nich nie dowiedział. pileckiNa obchody 70-lecia wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu nie zaproszono nikogo z rodziny Witolda Pileckiego, który poszedł do obozu na ochotnika i organizował tam ruch oporu. Po udanej ucieczce z obozu Pilecki napisał raport, który nie zainteresował nikogo na Zachodzie. Po wojnie był torturowany w katowniach NKWD i dobity strzałem w tył głowy. Teraz dopiero ktoś wpadł na pomysł, żeby nakręcić o nim film, a podobno odzyskaliśmy wolność 25 lat temu.

Polska polityka historyczna jest antypolska. Ministerstwo Kultury wspiera projekty antypolskie i pokazujące nieprawdę. Przykładem jest film „Pokłosie” o mordzie w Jedwabnem. Na podstawie relacji naocznych świadków Leszek Żebrowski przedstawia inną wersję wydarzeń.

Media są nazywane czwartą władzą. Ja wolę używać terminologii biblijnej i mówię, że pełnią funkcję proroka. Ale problem polega na tym, że nie każdy prorok jest prawdziwy. W mediach głównego nurtu w Polsce wyraźnie przeważają fałszywi prorocy, niestety.

Ostatnio przyznano Oskara polskiemu filmowi. Wszyscy byśmy się cieszyli, gdyby nie fakt, że nagrodzonym jest kolejny film antypolski.

Jak wiemy, media w Polsce są własnością głównie kapitału niemieckiego, i taką przedstawiają politykę historyczną. Eryka Steinbach już od kilku lat się wypowiada, że to Polacy są winni wybuchu II wojny światowej, (klik).

Dla mnie osobiście najsmutniejsza w tym służeniu kłamstwom jest postawa ludzi wierzących, którzy są narodzeni na nowo i mają ducha proroczego.

Pod koniec stycznia dostałam maila od Chucka Pierce’a, na którego listę mailingową jestem zapisana od wielu lat. Chuck gościł w Polsce na zaproszenie pewnej chrześcijańskiej wspólnoty. Tego maila otrzymali ludzie na całym świecie, gdyż Chuck ma służbę międzynarodową. Oto treść listu:

 

Kraków, Polska: Historyczny Moment!

Czwartek, 29 stycznia 2015

Drodzy Twórcy Historii:

Dziękuję wam bardzo za modlitwę o tę podróż.  Właśnie wylądowaliśmy w Dallas.  Nie mogę sobie przypomnieć miesiąca bardziej obfitującego w podróże, ale zdaję sobie sprawę, iż pełny efekt tego spotkania poznamy dopiero w wieczności.  Spotkanie w Krakowie (Polska) było niezwykle znaczące.  Dziękuję za posłanie tam Johna Marka, Chada i mnie.

Można było odczuć, że PAN pragnął wyzwolić ducha pojednania, żeby uzdrowić swoje Ciało na ziemi.   Przed moją sesją organizator spotkania wystąpił z oficjalną prośbą o przebaczenie dla swojego narodu za to, że pozwolił, aby doszło do Holokaustu.  Norma Sarvis z Jeruzalem przyjęła tę identyfikacyjną pokutę. Następnie ja usługiwałem na temat: „Dlaczego Izrael? 70-Letnia Rana Jest Uzdrawiana!” 

unnamed

Moment Historycznego Uzdrowienia!
Po mojej sesji wydarzyła się ważna rzecz. Zranienie w Polsce było prawdziwym problemem. Ból i zdrada, która miała miejsce 70 lat temu były oczywiste. Jednak było też okno wyzwolenia Bożego narodu, i początek nowych rzeczy. Harald Eckert, jeden z przewodniczących Międzynarodowej Konferencji Modlitewnej dołączył do mnie, kiedy wywołałem do przodu organizatora i jego żonę. Główną przyczyną zranienia było to, że Polacy nie troszczyli się o Żydów w sytuacji, w której się znaleźli. Żyli oni z tym poczuciem winy z przeszłości. Takie oto oświadczenie zostało wydane przez kluczowych Żydów: „Możemy wybaczyć Niemcom, ale bardzo nam trudno wybaczyć winy naszym polskim braciom i siostrom”. Potem wziąłem płaszcz „Cień Skrzydeł” i umieściłem go na Bożych ludziach z Polski. To był moment historycznego uzdrowienia! Żona organizatora, Żydówka, powiedziała, że poczuła, iż został zdjęty ciężar noszony latami. 

Oto list, który otrzymałem od organizatora podczas mojego lotu do domu:

Drogi Chucku,
Dziękuję ci bardzo za twoje przybycie do Polski i twoją potężną usługę na konferencji w Krakowie.  Dzięki twojej obecności wśród nas i twojemu proroczemu nauczaniu Pan wyzwolił Ducha objawienia i zrozumienia zarówno tego, co się stało w przeszłości, jak i tego, co się wydarzy w przyszłości. W przeszłości uczyniliśmy pewne prorocze akty w posłuszeństwie Panu, i dzięki twojemu nauczaniu Pan wyjaśnił nam dlaczego On chciał, żebyśmy to uczynili w tamtym czasie (2009 – akt oczyszczenia Polskiej ziemi / kraju).

Twoja modlitwa o mnie i moją żonę, była unikatowym doświadczenie samym w sobie, gdyż już od dłuższego czasu rozmawialiśmy z Panem, prosząc Go, aby zapewnił duchowe przykrycie dla naszego życia i naszej posługi. Czuliśmy, że zostaliśmy wysłuchani i Pan z miłością odpowiedział wysyłając ciebie, i wykonując te prorocze akty z nami i dla nas. Dziękujemy i błogosławimy cię za to.

Jeśli wolno, chciałbym pozostać w kontakcie z tobą.

Twój brat i nowy przyjaciel w Polsce, …

Dziękuję wam za wasze modlitwy o tę podróż.  Bez waszego wsparcia po prostu nie moglibyśmy przeżyć tego miesiąca i uczestniczyć w dziele Ducha Bożego zmieniającego bieg historii w Polsce, Europie na całym świecie.  Podczas naszego pobytu w Polsce miała miejsce 70-ta rocznica wyzwolenia Obozu Koncentracyjnego Auschwitz, wracając do Global Spheres Center mogliśmy zapalić żydowską gwiazdę Dawida w Izraelskim Ogrodzie Modlitewnym ku czci ofiar Holokaustu. Dołącz do nas i trwaj w modlitwie o lud Bożego przymierza i o połączenie Żydów i pogan w Jednego Nowego Człowieka.

Błogosławieństwa,
Chuck D. Pierce

Podkreślenia i wytłuszczenia pochodzą od autora.

Czego o Polakach dowiedzieli się z tego listu ludzie na całym świecie?

 1. Naród polski jest winny dopuszczenia do Holokaustu.
 2. Polacy nie udzielili Żydom żadnej pomocy w sytuacji, w której ci się znaleźli.
 3. Polacy byli gorsi od Niemców, bo Żydzi przebaczyli Niemcom, a Polakom przebaczyć nie mogą.

Nie poinformowano Chucka, że Polacy przodują w liczbie otrzymanych medali Sprawiedliwy wśród narodów świata za pomoc Żydom. A tylko w Polsce groziła śmierć za udzielenie Żydowi jakiejkolwiek pomocy. Cytat z Wikipedii:

Odznaczenie to otrzymało 6454 Polaków; czyli 26% liczby wszystkich odznaczonych tym medalem (25 271)[1].

Szacuje się, że liczba Polaków pomagających Żydom jest znacznie większa[2]. Historyk Hans G. Furth podaje liczbę ponad miliona obywateli polskich[3]. Historyk Gunnar S. Paulsson zauważył, że prawdopodobnie 100 tysięcy Polaków zasłużyło na medal sprawiedliwych, setki tysięcy pomagały w drobniejszy sposób, a większość polskiego społeczeństwa była przynajmniej „pozytywnie neutralna” (czyli mogli nie pomagać aktywnie, ale nie współpracowali z okupantem)[4]. Żydom pomagały pojedyncze osoby, całe rodziny i wioski, część ruchu oporu oraz specjalnie stworzone do tego celu organizacje, jak Rada Pomocy Żydom „Żegota”.

Na terytoriach okupowanych za pomoc Żydom groziła kara śmierci; kara dotyczyła wszystkich osób w mieszkaniu, w którym pomagano Żydom. Była to znacznie poważniejsza kara niż w innych okupowanych krajach europejskich[5]. Za pomoc uważano nie tylko dawanie schronienia, ale nawet żywności. 704 polskich Sprawiedliwych zostało odznaczonych pośmiertnie, gdyż zginęli, bądź zostali zamordowani przez Niemców[6]; szacuje się, że tysiące Polaków zginęło niosąc pomoc Żydom[2].

Bóg wie jak było. On zna prawdę. Jeśli my, Polacy, nie staniemy po stronie prawdy, nikt za nas tego nie zrobi. Jako ludzie wierzący mamy obowiązek służyć prawdzie. Nawet wtedy, kiedy cały świat mówi kłamstwa. Nawet za cenę życia. Nasz Pan, Jezus Chrystus oddał życie za prawdę. On jest dla nas wzorem.

 

Reklamy

Komentarze 3 to “Służba Prawdzie”

 1. Iwona 2 marca 2015 @ 12:11 #

  Sluzba Prawdzie.
  Czym jest Prawda lub raczej Kim? W ktorym Krolestwie jestesmy posadzeni? O ktore walczymy? Czy z krwia i cialem walczymy? Czy 704 Sprawiedliwych to sa sprawiedliwi Sprawiedliwoscia Chrystusa? Czy juz Go nie potrzebujemy by ustanowic wlasna sprawiedliwosc? Udzial w wojnie tego swiata czyni nas sprawiedliwymi? To po co Jego smierc i ofiara na Krzyzu? O moj Panie. Przyjdz K R O L E S T W O T W O J E. Nie nasze. Nie!!!!!!
  Wybacz, ale To nie Jego kierunek.

  • niezatrzymywalna 2 marca 2015 @ 18:44 #

   Tekst dotyczy pomocy udzielanej Żydom przez Polaków, a nie Bożej sprawiedliwości.
   Żydzi nazwali odznaczenie przyznawane nie-Żydom za uzyskaną pomoc właśnie „Sprawiedliwy wśród narodów świata”. Nie wyjaśniałam tego w artykule, bo to wiedza ogólnie znana Polakom.
   Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam

 2. Iwona 2 marca 2015 @ 22:41 #

  Twoj blog i to co piszesz, pewnie nie zrozumialam charakteru tej strony. Myslalam ze chodz i o Krolestwo Boze i nasza Ojczyzne (ta z gory). Sorry.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: