Noe Leon – Strefy wolne od wojny

7 Mar

Jeśli czytałeś nasze ostatnie artykuły, to zauważyłeś, że studiujemy to, co Pan mówi w Izajaszu 31 i 32 o nadchodzącym duchowym przebudzeniu. Ten artykuł najpierw rozszerzy naszą duchową koncepcję omawianą w poprzednim artykule; a potem skupimy się na „duchowych strefach”, które Bóg stworzy w Kościele w wyniku Bożych sądów wylewanych na Ziemię w tych dniach ostatecznych. 

 

 

Pustynia apostolskiego udzielenia

Aby lepiej zrozumieć te „duchowe strefy” wyprorokowane w Izajaszu 32:18, musimy powrócić do tego, co studiowaliśmy w naszym poprzednim artykule, kiedy zajmowaliśmy się wersetami z Izajasza 32:15-17:

 

Póki nie będzie wylany na nas duch z wysokości, a nie obróci się pustynia w pole urodzajne, a pole urodzajne za las poczytane nie będzie. (16) I będzie sąd przemieszkiwał na puszczy, a sprawiedliwość pole urodzajneosiądzie. (17) I będzie pokój dzieło sprawiedliwości, a skutek sprawiedliwości odpocznienie i bezpieczność aż na wieki.” (Izajasz 32:15-17 BG)

 

Jak się dowiedzieliśmy słowo „wylany” powinno zostać w tym fragmencie przetłumaczone z hebrajskiego oryginału jako „odkryty”, co oznacza, że Bóg zrobi „dziurę” w płaszczu ciemności wiszącym nad narodami, umożliwiając Jego Duchowi bezpośrednie zamanifestowanie się na Ziemi:

 

I zniszczy na tej górze zasłonę, rozpostartą nad wszystkimi ludami, i przykrycie, rozciągnięte nad wszystkimi narodami.(Izajasz 25:7)

 

Zgodnie z tym, czego nauczyliśmy się z Izajasza 32:16, sądy są wyzwalane kiedy Duch jest odkryty. Te sądy są początkiem prawdziwego Bożego „procesu pokojowego”: 

 

Cały artykuł można przeczytać TUTAJ.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: