Noe Leon – Ciało Mojżesza

31 Mar

Ten artykuł dotyczy duchowego znaczenia „ciała Mojżesza” wspomnianego w Liście Judy 1:9 i wyjaśnia, jak może się przejawić intensywna, niewidzialna bitwa, która aktualnie się toczy w świecie duchowym zanim nastanie Przebudzenie dni ostatecznych.

 

Cytat

W Judy 1:9 Duch mówi:

 

„Tymczasem archanioł Michał, gdy z diabłem wiódł spór i układał się o ciało Mojżesza, nie ośmielił się wypowiedzieć bluźnierczego sądu, lecz rzekł: Niech cię Pan potępi.” (Judy 1:9)

 

Ten fragment stanowi tajemnicze odniesienie do bitwy pomiędzy Michałem i wrogiem o „ciało Mojżesza”. Dlaczego Pan umieścił ten fragment w Piśmie? Czy jest to zwykła informacja „historyczna”? Oczywiście, że nie. Jak powiedzieliśmy wcześniej, każde słowo, które wychodzi z ust Boga ma znaczenie i cel. Możemy zatem być pewni, że każde słowo w Piśmie, ze słowem z Judy 1:9 włącznie, ma dla nas namacalne i realne znaczenie, i że moc każdego słowa w Piśmie może być wykorzystana tylko wtedy, jeśli chcemy zrozumieć Jego słowa proroczo.

 

Zanim przestudiujemy zwrot „ciało Mojżesza” musimy jednak wyjaśnić pewne rzeczy odnośnie Judy 1:9, ponieważ niektórzy kaznodzieje używali ich do wzmocnienia błędnych przekonań powszechnych w Ciele Chrystusa…

 

Cały artykuł można przeczytać TUTAJ.

Reklamy

Komentarze 2 to “Noe Leon – Ciało Mojżesza”

  1. Bożena Olszewska 1 kwietnia 2015 @ 10:02 #

    Zgadzam się dorotka w 100 % z tym nauczaniem . Chwała Panu za Bożych nauczycieli którzy nie głoszą to co ucho łechce , ale nauczają Boży lud prawdy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: