Dlaczego Polska ma przyjąć imigrantów?

22 Lip

https://gloria.tv/media/R49XKgcXEvx

Reklamy

Komentarze 3 to “Dlaczego Polska ma przyjąć imigrantów?”

 1. Hej 8 września 2015 @ 20:38 #

  Witaj, nie wiem, czy ten link zamieszczasz dla żartu, czy też naprawdę popierasz ten wykład. Prezentacja jest żarliwie antysemicka, aż ośmiesza ideę postawienia tamy islamizacji Polski i Europy. Nie rozumiem: takich proroczych autorów tłumaczysz i nam udostępniasz – za co jestem Ci bardzo wdzięczny. A tu wśród nich taki kwiatek… myślałem, że to jest kabaret, a ten gość chyba na poważnie mówi o „murzynach z Afryki”. A przecież nie naród jest zagrożeniem, ale ideologia, zwiedziona religia, itd.
  Co według Ciebie mam powiedzieć komuś, kto urodził się w Polsce, jest protestantem i ma żydowskie pochodzenie? Ludzie związani z „Eliah List” by go błogosławili, a ten Pan z wykładu?… Ciekawe.

  • niezatrzymywalna 9 września 2015 @ 22:51 #

   Witaj.
   To nie jest kabaret, to jest poważne zagrożenie dla naszego narodu, które może poważnie utrudnić wypełnienie Bożego planu dla Polski. Imigranci to w 80 % młodzi mężczyźni- muzułmanie w wieku poborowym, nastawieni roszczeniowo. Chrześcijanie są likwidowani po drodze. Uchodźcy to imigranci ekonomiczni – ich celem jest dostatnie życie w Niemczech, nie chcą pozostawać w ośrodkach np. Węgier, ale masowo z nich uciekają, chociaż tam ich życie nie jest przecież zagrożone. Wiktor Orban ujawnił, że Bruksela już mówi o milionach uchodźców. Muzułmanie są nam obcy kulturowo i nie wykazują żadnych tendencji integracyjnych. Tam, gdzie przebywają, na przykład w jakimś ośrodku dla uchodźców, ustanawiają swoje prawa.
   W naszym kraju już przebywają uchodźcy z Ukrainy, którzy przybyli niedawno w wyniku toczącej się tam wojny. Unia Europejska nie pomaga Polsce w żaden sposób w tym problemie. I myślę, że teraz powinniśmy się zająć nimi, a nie wikłać się w nowe sprawy. Pamiętajmy, że mamy 1 385 056 294 955 zł długu. Marionetkowy rząd robi, co każe Unia, nie działa w interesie Polski.
   Oto kilka artykułów na temat imigrantów
   https://wzzw.wordpress.com/2015/09/04/%E2%96%A0%E2%96%A0-co-europa-zrobi-z-miliardem-emigrantow/
   https://wzzw.wordpress.com/2015/09/04/%E2%96%A0%E2%96%A0-europa-na-kolanach-a-isis-idzie-za-i-uchodzcami/
   https://wzzw.wordpress.com/2015/09/04/%E2%96%A0%E2%96%A0-doradca-libijskiego-rzadu-wsrod-migrantow-zmierzajacych-do-europy-ukrywaja-sie-terrorysci-z-isis/
   https://wzzw.wordpress.com/2015/09/05/%E2%96%A0%E2%96%A0-o-emigrantach-usuwany-banowany-wpis-z-facebooka/
   Nie wiem o co chodzi z tym protestantem pochodzenia żydowskiego, nie sprecyzowałeś czego miałaby dotyczyć Twoja wypowiedź.
   Całkowicie zgadzam się z Tobą, że zagrożeniem nie jest naród, ale fałszywa ideologia, zwiedziona religia.
   Pozdrawiam

   • Hej 11 września 2015 @ 09:36 #

    Ja się całkowicie zgadzam z tym, że wcześniejszy i obecny napływ muzułmanów do Europy jest bardzo niebezpieczny, nawet, gdyby były to same kobiety z dziećmi, a nie mężczyźni w wieku poborowym. To jest niezwykle groźne i tego absolutnie nie podważam. Jednak ten wykład jest prostacki i niesprawiedliwy po prostu. Ten Pan mówi o „murzynach”, którzy mają bogactwa naturalne i jest im dobrze. To tak jakby powiedzieć o zrujnowanej wojną Polsce, że miała bogactwa naturalne, a nie wspomnieć o tym, że równocześnie była ograbiona i pod nową okupacją – Sowiecką, inteligencja w zasadzie wyrżnięta lub na emigracji itp. Gdyby nasze polskie chrześcijaństwo było na takim etapie rozwoju i radykalizmu jak afrykańskie lub arabskie…
    To nie „murzyni z Afryki” są zagrożeniem, ale muzułmanie skądkolwiek.
    Wydaje się, że Pan w tej sytuacji poprawi jakość naszego wyznania w praktyce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: