Steve Shultz – „UJAWNIANIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI Na Całej Ziemi!”

27 Sier

 

 

„Po całej Ziemi Wypuszczam Moich Posłańców UJAWNIAJĄCYCH NIEPRAWIDŁOWOŚCI!”

Słowo Prorocze opublikowane pierwotnie 2 kwietnia 2015:

W tym tygodniu zobaczyłem (w wizji) boisko piłkarskie, które wyglądem przypominało boisko szkolne, z trybunami dla widzów tylko po jednej stronie. Grały dwa zespoły, jeden po stronie lewej, drugi po prawej.

Kiedy toczyła się gra, wszystko wyglądało normalnie. Sędziowie od czasu do czasu opuszczali chorągiewki nakładając kary, kiedy jeden czy drugi zespół został przyłapany na łamaniu zasad gry w sferze litery i ducha. Widzowie przypatrujący się grze nie podejrzewali, że dzieje się dużo więcej rzeczy „nielegalnych czy niewłaściwych”, a sędziowie rzadko interweniowali nakładając normalne kary.

Po przeciwnej stronie boiska, bez widocznego powodu, znajdował się duży, brązowy, zwykły budynek. Nagle otworzyły się drzwi i wybiegli stamtąd mężczyzna w garniturze i ładnie ubrana kobieta, prosto na boisko w czasie gry. Oboje pokazywali chorągiewkami, że nakładają karę i głośno gwizdali gwizdkami. Sędziowie i widzowie byli kompletnie zaskoczeni. Pojawili się ochroniarze, którzy usunęli „intruzów” i wznowiono grę.

Nagle, w tym samym brązowym budynku, otworzyły się duże drzwi, przez które wybiegło około 4-5 osób, ubranych w różne ubrania, od hydraulika i piekarza do lekarza i pielęgniarki, wszyscy wbiegli na boisko z chorągiewkami pokazując kary i jednocześnie gwiżdżąc gwizdkami.

freephoto_whistleblowers_250pxWreszcie oni także zostali usunięci i gra została wznowiona do czasu, aż w brązowym budynku otworzyło się wiele drzwi, z których wybiegły na boisko setki mężczyzn, kobiet i dzieci, z chorągiewkami wskazującymi kary i głośno używając gwizdków. Ten dźwięk był ogłuszający. Zrobiło się takie zamieszanie, że gra została przerwana.

Sędziowie byli zupełnie bezradni i nie wiedzieli co robić. Ich czas się kończył. Ich własna GRA SIĘ KOŃCZYŁA!

CO MÓWI DUCH:

Słyszałem jak Duch mówi: „Po całej Ziemi Wypuszczam Moich Posłańców UJAWNIAJĄCYCH NIEPRAWIDŁOWOŚCI! Przygotuj się, bo wszystko, co ukryte zostanie objawione!”

Potem Duch zaczął wykładać plan Boga:

freephoto_whistle1_200pxOn wypuszcza na ziemię posłańców ujawniających nieprawidłowości, najpierw kilku, potem więcej, w na końcu całe tłumy, i wszelka ukryta korupcja, której dopuszcza się wiele osób – „Od PRZECIĘTNEGO DOMU do KOŚCIOŁA, od MINISTERSTW do BIAŁEGO DOMU” – zostanie objawiona w całości.

W moim duchu wiedziałem, że kiedy ci Posłańcy zostaną wypuszczeni, będzie to dobry czas dla KAŻDEGO Z NAS, żeby działać roztropnie, prowadząc życie w pokucie, w wierności w małych rzeczach, ponieważ Bóg ma zamiar ZAGWIZDAĆ NA SWOIM GWIZDKU i WYPUŚCI SWOICH POSŁAŃCÓW, I ZAKOŃCZY TĘ GRĘ.

Błogosławieństwa,

Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

Steve_Shultz_2014__3d_150pxSteve Shultz jest Założycielem The Elijah List, największej strony internetowej poświęconej służbie proroczej. Steve Shultz miał swój pierwszy sen proroczy w 1984 roku i w latach 1980-ych i 1990-ych spędził dużo czasu ucząc się słuchać głosu Bożego. Jego pierwsza książka „Can’t You Talk Louder, God (Boże, Czy Nie Możesz Mówić Głośniej?)” dotyczy głównie jego drogi proroczej. W 1994 Bóg uwolnił go do prorokowania do innych, co robi do dziś. W 1997 zaczął publikowanie The Elijah List, która teraz dociera do wielu setek tysięcy czytelników poprzez stronę internetową, ale także emaile, Facebook i Twitter. Kiedy Steve usługuje proroczo, jego celem jest nie tylko zachęcanie innych tym darem proroczym, ale też szkolenia ich w obfitości łaski i miłosierdzia danych nam przez Jezusa Chrystusa. Powiada, że „Usługiwanie innym bez dosięgania ich PROROCZĄ ŁASKĄ i DOBROCIĄ PANA, nie byłoby wcale zabawne!” Steve jest od 37 lat mężem Derene; mają 3 dorosłych dzieci i jednego wnuka.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Komentarzy 5 to “Steve Shultz – „UJAWNIANIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI Na Całej Ziemi!””

 1. Ina 3 września 2015 @ 11:30 #

  To dobre proroctwo. Bardzo aktualne. Dzieje się wiele zła na które nikt nie reaguje, dotyczy to również miejsc pracy. Ludzie ciężko pracują za niewielkie pieniądze. Często są poniewierani, poniżani i znieważani. I nic nie mogą zrobić, mogą odejść z pracy, ale kto da im dzieciom jeść, kto zapłaci rachunki. Sama tego doświadczyłam. Umowy o pracę na tydzień lub trzy miesiące a potem dowidzenia.

  • niezatrzymywalna 3 września 2015 @ 19:46 #

   Tak, Ino, jest wiele nieprawości i musi to zostać ujawnione przed Przyjściem Pana.
   Pozdrawiam

   • Ina 7 września 2015 @ 09:14 #

    Podaje przesłanie, które dostałam: ziemia zatoczy swój krąg w kierunku Yellowstowne. Będzie się obracać w kierunku równika. Na stole zgasną świeczki. I będzie jak w niebie. Cisza jak makiem zasiał. Teraz jest czas Yellowstowne. Patrzcie na wydarzenia. Przechylają się planety. Podnosi się ziemia z trzeciej gęstości do czwartej. Megalityczne konstrukcje tu działają nic na to nie poradzimy. Przemiana trwa. Przesilenie dnia i nocy. „Transferyczna przemiana”. Ziemia chce wybuchnąć.
    Bóg nas postrzega jako istoty niewymierne, których życie nie kończy się tu i teraz. Jezus przygotowuje nas do życia w czasie niewymiernym. Życie w czasie niewymiernym nie ma ograniczeń. Nasza przemiana jest w toku i jest nieodwracalna. Bóg nas zabiera w jedną wielką przygodę spotkania się ze sobą. Bóg jest stwórczą świadomością. Budzi się nasza świadomość. Życie rozwija się w nieskończoność. Bóg chce abyśmy się zastanowili nad praprzyczyną istnień ludzkich i poznawali historię naszej planety, cywilizacji. Ale też mamy być świadomi naszej budowy cielesnej i duchowej. Od komórek /atomu/ poprzez DNA. Nasz kod DNA – jest jeszcze nierozszyfrowany – będą nowe odkrycia, a może i zmiany. Duch kształtuje materię w której ma zaistnieć. Podałam tu parę tematów w które trzeba się zagłębić. Ks. Sedlak – warto przeczytać jego pozycje i pomyśleć o energetycznej strukturze człowieka i świata. Mamy być świadomi swojego istnienia i nie bać się tego co wnosi nauka. Jezus chce abyśmy byli mądrzy. Jezus chce nas podnieść na wyższy poziom świadomości, wiedzy, dążenie do doskonałości. Trzeba zapisać się na „Boski Uniwersytet”.

 2. Mon@ 28 listopada 2015 @ 12:44 #

  Ina, eee… po jakiemu to??? Wyobrażam sobie minę św. Piotra lub Jana, gdyby ktoś im zaserwował taki tekst… ;))

  Tak sobie myślę, że serca ludzkie straszliwie oziębły z powodu nieprawości w jakiej żyją nawet dzieci światłości (nomen omen… 😦 ). Najwyższa pora, aby zapowiedziany przez Boga czas sędziów powrócił… Najwyższy czas aby białe znów zaczęło być białe a czarne przestało udawać kolorowe… Czas przestać komplikować to, co jest tak niezwykle proste!
  I tak niezwykle trudne ;))))

  • Ina 4 grudnia 2015 @ 00:39 #

   Św. Piotr żył dwa tysiące lat temu i był prostym rybakiem. Nie żyjemy w epoce Św. Piotra. Czas poznać prawdziwą historię ziemi i ludzkości. Historię, która służyła różnym przywódcom i jest zakłamana lub ukryta. Bóg chce aby jego dzieci były mądre, chce nas kształcić, rozwijać. Chce abyśmy byli na wyższym poziomie. Chrześcijanie są jak naiwne małe dzieci w pieluchach, które nie chcą dorosnąć i przejrzeć na oczy. Czas poznać prawdziwą historię nieba i ziemi. „Praprzyczyna istnień ludzkich?”. Jeżeli ktoś się rozwija duchowo to przychodzą między innymi takie dary jak mądrość i wiedza. Mądrość się sama zaleca i przychodzi do tych, którzy jej pragną.
   A wiara jest bardzo prosta; wierzysz lub nie i nie potrzeba żadnych dowodów, ani „ceregieli”.
   Biblia też jest kopalnią wiedzy, tylko trzeba umieć ją czytać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: