Angela Greenig – Bramy Owcza i Rybna Są Gotowe Do Otwarcia

9 Mar

„Podnieście, bramy, wierzchy wasze, I podnieście się, bramy prastare, Aby wszedł Król chwały!” (Ps. 24:7).

Kiedy zaczyna się nam marzec, w moim duchu, jak wierzę, słyszę komendę „Raz 2…3…4…” i widzę jak oddziały wojsk równo maszerują. Przygotuj bombowce z systemem antyradarowym!

Marzec jest czasem reorganizacji „Budowniczych Królestwa.” Stale słyszę, że Owcza Brama jest otwarta (Nehemiasz 3), prowadząc nas do kwietnia, kiedy będzie czas, aby wejść do Bramy Rybnej (2 Kronik 33:14). 24 marca jest święto Purim. Czy możesz sobie wyobrazić czego moglibyśmy dokonać jako Ciało, gdybyśmy wspólnie pościli przez 3 dni? To jest ten rodzaj Sił Powietrznych/Sił Modlitewnych, do których powołuje nas Bóg! Toczy się walka pomiędzy ciemnością i światłem, pomiędzy niebem i piekłem, pomiędzy Bogiem i szatanem.

Biblia mówi o synach Issachara, mężach, którzy mieli zrozumienie czasów (zobacz 1 Kronik 12:32). Bóg powołuje proroczo do Jego resztki, która rozumie czasy. To wezwanie do modlitwy i pokuty. Duch Boży nawołuje wierzących, aby zajęli stanowisko i stali się częścią sprawiedliwej resztki, która wyzwoli nasz naród i nasz świat od nadchodzącego sądu. Prawie każde potężne Boże poruszenie pojawiało się wtedy, kiedy ludzie desperacko Go pragnęli.

W styczniu słyszałam, że „to był czas Pierwocin”. Wiemy, że to, co dajemy Bogu przesądza o reszcie roku: Finanse, praca, cichy czas. Luty był dla wielu czasem wielkich zmagań na poziomie mentalnym i fizycznym. Ale są klucze, które pomogą nam zrozumieć, że te ostatnie miesiące doprowadziły nas do teraźniejszości.

Wielki Piątek jest w tym roku 25 marca, a Niedziela Zmartwychwstania jest 27-ego. Apostołowie/Prorocy muszą zająć miejsca Autorytetu, którego udziela nam prawdziwy Król, kiedy maszerujemy dzielnie! To jest nasz czas!

Brama Owcza z Apostolskimi Ojcami i Matkami zostanie otwarta w marcu. Fundament musi być na swoim miejscu, ale musi być także przykrycie: Ochrona.

Kiedy zacznie się kwiecień, zostanie otwarta Brama Rybna. To dotyczy ewangelizacji i będziesz musiał zrozumieć ten moment.

Zachariasz 10:1 „Proście Pana o deszcz późnej pory deszczowej! Pan stwarza chmury burzowe i zsyła deszcz. On daje ludziom chleb, zieleń na polu.”

Ten późny deszcz jest dla Żniwa!!! Kwiecień będzie prawdziwym czasem dusz, bo zostanie otwarta Brama Rybna. W piątek 23 kwietnia zaczyna się Pesach [Pascha]. Ta Pascha w kwietniu dotyczy teraźniejszości i nie możemy pozwolić, żeby Portal Chwały był nadal powstrzymywany.

Słyszę Hebrajczyków 11:3, „Przez wiarę poznajemy, że światy zostały ukształtowane słowem Boga, tak iż to, co widzialne, nie powstało ze świata zjawisk.”

To niewidzialne stanie się widzialne. Posłuchaj, Boża Chwała jest w stanie ustanowić Apostoła/Proroka, który to ogłosi i ujrzy. „Rzeczy nagłe” wydarzą się szybko. Potężny Ogień Ducha Świętego będzie bardziej namacalny niż dotychczas!!! Jego chwała będzie na naszych spotkaniach i zaleje ulice jak w dniu Pięćdziesiątnicy. Jedna kropla Niebiańskiego Oleju dotknie setki osób, które dotrą do tysięcy i zacznie się Rewolucja Zmiany. Tego właśnie chce Bóg.

Mateusz 28:18-19, „A Jezus przystąpiwszy, rzekł do nich te słowa: Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi. Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.”

Angela T. Greenig
Angela Greenig Ministries International

Email: angela@angelagreenig.com
Website: www.angelagreenig.com

Angela_Greenig2_2016_500px

 Angela Greenig jest doświadczonym widzącym/wojownikiem dla Jezusa Chrystusa i stanowi przewodnią siłę w służbie uwolnienia. Jej nauczanie i wejrzenie opiera się na wieloletniej duchowej walce na pierwszej linii frontu, zależy jej na szczęściu, zbawieniu i uwolnieniu ludzi. Angela i jej mąż Larry nazwali Stan Waszyngton swoim domem, a ponieważ Waszyngton ciągle plasuje się na ostatnich miejscach w kraju jeśli chodzi o liczbę kościołów, więc są świadomi rozpaczliwej potrzeby Chrystusa w swoim regionie i nie tylko. Od ponad 30 lat Angela odpowiada na potrzeby jako obrońca wiary i jest głosem na rzecz tych, którzy nie mają głosu, podróżując po świecie, głosząc i szkoląc Ciało Chrystusa. Dzięki tym podróżom, Angela zbudowała i przyczyniły się do powstania służb w wielu miastach w całej Ameryce Północnej i narodach na całym świecie.

*************************************

Elijah List Publications
www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net
 

Reklamy

Komentarze 2 to “Angela Greenig – Bramy Owcza i Rybna Są Gotowe Do Otwarcia”

  1. Małgorzata K Mi 10 marca 2016 @ 10:09 #

    Jesteś wreszcie, kochana! Mówią, że bez pracy pszczół na Ziemi zapanuje głód. Jesteś taką bożą pszczołą, wielu głodnych tu zaglądało od miesięcy….Ja dziękuję z serca za karmienie ❤ niech Dobry Bóg rozpromieni swoje oblicze nad Tobą, Dorotko!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: